بچينگ پلانت يک متري
 
 
 

مشخصات فنی بچینگ پلانت یک متری ليبهر تيپ Betomix1000/1500 :

 • ظرفیت تولید: 60 متر مکعب بتن تر و 70 متر بتن خشک در ساعت.
 • میکسر: افقی به ظرفیت یک متر مکعب بتن. جهت حفاظت از کف دیگ در مقابل سایش مداوم پوششی از مواد ریخته گری شده که به صورت قطعه کاشی در کف دیگ نصب می گردد. این موضوع سبب می گردد که هر قسمت به صورت مجزا قابل تعویض باشد، آلیاژ مواد استفاده شده مقاوم در مقابل سایش مداوم بوده و از عمر مفید بالایی برخوردار است. عمل اختلاط بتن ظرف حداکثر 15 ثانیه توسط 7 عدد بازوهای فولادی به قطر 50 میلیمتر مجهز به تیغچه های آلیاژی ضد سایش انجام می شود. دریچه تخلیه بتن هیدرولیکی با شیر برقی و مجهز به پمپ دستی جهت باز کردن دریچه در مواقع اضطراری می باشد.
 • گیربکس دیگ همزن: به جهت اهمیت خاص دیگ دستگاه از جدیدترین گیربکس های فابریکی SEW آلمان استفاده می شود. این نوع گیربکس ها به دلیل توان بالا و عمر مفید طولانی دارای 2 سال گارانتی می باشند. الکتروموتورهای دیگ همزن از نوع B5 با توان 50 اسب آلمانی می باشد.
 • باکت: دارای قابلیت حمل دو تن مصالح به درون دیگ همزن که با طراحی خاص باکت مانع ریزش مصالح به خارج از باکت می گردد که با دارا بودن 4 عدد رولیک درون ریل دستگاه حرکت میکند. نیروی محرکه دستگاه توسط یک الکتروموتور 30 اسب آلمانی تامین می گردد. اجزای حرکت باکت شامل: سه عدد قرقره اهرم باکت مجهز به فنرهای بشقابی خاص ، درام سیم جمع کن سر شافت گیربکس و قرقره سیم بکسل ، میکروسوئیچ های اختصاصی کاردی جهت کنترل حرکات عمودی ( تله مکانیک فرانسه و یا زیمنس آلمان )
 • سیستم توزین مصالح: توزین مصالح به صورت کاملا اتوماتیک و دیجیتالی با ظرفیت توزین شن و ماسه تا 2500 کیلوگرم و سیمان تا 500 کیلوگرم توسط نمایشگرهای دقیق دیجیتالی از نوع نمایشگرهای KAMOOS جهت تعیین انواع مختلف عیار بتن با قابلیت برنامه ریزی صورت می پذیرد. لودسل های مورد استفاده از نوع تیپ جدید وارداتی دارای یک سال گارانتی می باشد.
 • سیستم آبرسانی: جهت آبرسانی به بتن از پمپ 2 اینچ با توان 7.5 اسب 2900 دور دقیقه استفاده می شود. لیتراژ آب توسط کنتر آب دیجیتال 1000 لیتری با سیستم فرمان اتوماتیک مجهز به سنسور انجام می پذیرد. به دلیل افزایش راندمان تولید و کاهش زمان میکس بتن آبدهی از 8 نقطه مجزا انجام می پذیرد.
 • لوله سیمان: جهت انتقال سریعتر سیمان به قپان توزین از دو دستگاه اسکرو به قطر 10 اینچ با قابلیت انتقال هر لوله جداگانه 35 تن سیمان در ساعت با الکتروموتور 10 اسب بخار 200 دور در دو حالت اتوماتیک و دستی استفاده می شود.
 • اطاق دراگ لاین: دراگ لاین عمل تجمیع مصالح را از شعاع 26 متری به میزان 100 مترمکعب دپوی مصالح در ساعت انجام می دهد و شامل قسمت های : الف) دکل سه تکه 14 متری ب) قرقره ابتدای دکل و قرقره دوبل میانه دکل و نگهدارنده سیم بکسل ج) موتور گیربکس 25 اسب پایه دار آلمانی د) کلاچ و وینچ انتقال نیرو به سیم بکسل ها با آلیاژ خاص
 • سیستم تابلو فرمان و قدرت: تابلو فرمان که یکی از مهمترین قسمت های دستگاه می باشد شامل:

الف)  نمایشگرهای توزین مصالح و سیمان دیجیتال

ب) نمایشگر عیب یاب دستگاه با قابلیت برنامه ریزی، تغییر تایمرها، عیب یابی، ذخیره اطلاعات تولید بتن

پ) نمایشگر نشان دهنده دقیق لیتراژ آب با قابلیت برنامه ریزی به صورت دستی و اتومات وارداتی ( کره ای )

ت) نشان دهند میزان تولید بتن به صورت دیجیتالی ( کانتر بچ شمار ) که به دو صورت مکانیکی و دیجیتال میباشد.

ج) کنتاکتورهای با کیفیت زیمنس آلمان.

چ) کلیدهای تابلو از نوع تله مکانیک فرانسه.

د) مجموعه تابلو اتوماتیک با سیستم PLC و قابلیت برنامه ریزی و نمایشگر عیب یاب با امکان پرینت گیری از میزان تولید بتن و مصرف مصالح و سیمان و آب با کنترفاز و حفاظ اتوماتیک موتورها و سیستم کارکرد فول اتوماتیک موتورها.

 • ویبراتور ماسه: دارای ویبراتور اتوماتیک و دستی 5 اسب که توسط پایه بر روی دیوار مصالح با کارکرد دلخواه اپراتور نصب می گردد.
 • سیستم هیدرولیک: اجزای تشکیل دهنده دریچه تخلیه هیدرولیک زیر دیگ:

الف) پمپ مادر 24 لیتری ARAFAN

ب) جک هیدرولیک با کورس 60 و توان فشار 4000 نیوتون متر

ج) جک دستی جهت باز نمودن دریچه در مواقع اضطراری و تخلیه بتن درون دیگ

د) منبع ذخیره روغن 10 لیتری

ه) الکترو موتور B5 با توان 7.5 اسب

 • سیستم پنوماتیک: اجزاء تشکیل دهنده سیستم پنوماتیک دریچه تخلیه مصالح و سیمان:

الف) تعداد 6 عدد جک پنوماتیک تیپ 60*300 نوع میل مخفی

ب) واحد مراقبت جهت آبگیری و روغن کاری جک های ایتالیایی

ج) کمپرسور باد 350 لیتری، پنج اسب ، سه سیلندر طرح ایتالیا

ه) شیرهای برقی جهت فرمان دهی به جک ها به اختیار اپراتور به صورت اتوماتیک و دستی می باشد.

گارانتی: دستگاه تا تولید 10000 متر بتن به مدت 12 ماه دارای گارانتی می باشد.

 

    دفتر فروش : تهران خيابان سعدی جنوبی

   کوچه فخرايی پاساژ فرهاد همکف پلاک 35

تماس دفتر : 02133970936 - 02133943834

 

انبار : تهران کمربندی آزادگان از غرب به

شرق50 متربعد از علی آباد قاجار قبل از

پمپ بنزين انبار جهان

تماس انبار: 02155257994 - 02155257995

 

عکس ها و اطلاعات ثبت شده در وبسایت به صلاح دید شرکت قابل تغییر می باشد

لطفا جهت کسب اطلاع دقیق قیمت ها با شرکت تماس حاصل فرمایید